Prahou na kole

5 hodin, 25km/16mil, LEHKÁ/STŘEDNĚ OBTÍŽNÁ

Praha má mnoho jmen - Zlatá Praha, Stověžatá Praha, Matka měst, Srdce Evropy a mnoho dalších. (Díky obrovské koncentraci historických objektů a jedinečnému Genius Loci je Praha jedno z nejnavštěvovanějších měst v Evropě). Historie tohoto města je více než 1000 let, takže není divu, že je od roku 1992 součástí seznamu památek UNESCO.

Pojeďme si prohlédnout město, kde navštívíme kromě nejznámějších památek spoustu skrytých zákoutí, místa známá pouze místním, plno fantastických výhledů, o nichž málokdo ví. Jako společnost se sídlem v Praze máme výhodu místních - vytvořit jedinečný výlet na kole s poznáním. Během pouhého půl dne uvidíte místa, která obvykle vyžadují 2-3 dny pěší prohlídky!

Pro ty, kteří jsou tu poprvé, je to nejlepší způsob, jak poznat Prahu a doporučujeme vyrazit ráno, takže v odpoledních hodinách máte dost času na návštěvu muzeí, kaváren nebo piva na zahrádce!

Pro ty, kteří do Prahy jezdí pravidelně, můžeme slíbit, že ukážeme místa, která jste nikdy předtím neviděli, a navíc výhled ze sedla kola – bude vždy jedinečný! V případě, že vás zajímají některé konkrétní věci (židovská kultura, parky, secese ...), neváhejte nám to sdělit - prohlídku vám upravíme na míru!

Přibližný program*:

  • 08:30 – 08:45 Přivítání, nastavení kola, pravidla jízdy.
  • 08:45 – 13:30 Cyklo-prohlídka Prahou. Během prohlídky určitě nebudou chybět místa jako Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Pražský hrad nebo židovská čtvrť, stejně jako skryté perličky, jako je dřevěný kostel sv. Archanděla Michaela, Lennonova zeď, Petřín a mnohem více! Cestou se určitě zastavíme na pivo nebo kávu.
  • 14:30 Návrat do hotelu.

* Všechny časy jsou přibližné, lze je měnit podle vašich přání a potřeb a také podle povětrnostních podmínek.

Minimální velikost skupiny: 2 osoby

Průvodci:

Všichni naši průvodci jsou zkušení profesionálové s velkými znalostmi Prahy, její historie, starých příběhů i nejžhavějších zpráv. Průvodci s sebou mají lékárničku a sadu nářadí na kolo na drobné opravy.

Cena obsahuje: půjčení kola, zkušeného průvodce, 1 nápoj, zajištění túry.

Price list
(in EUR)
City Standard Accom. Premium Hotels Accom. Bike rental
Price per personSingle supplementPrice per personSingle supplementPrice per person
Fully Guided Tour45v ceně, E-bike 10€

LET’S GO,

order your holiday now!